O nas

Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” Janusz Korczak

 

Gym Kids Academy w Białymstoku to miejsce numer 1 w wyborze zajęć dla dzieci w wieku od 1 roku życia do 12 lat. Na zajęciach gimnastycznych w Gym Kids dziecko zdobywa podstawowe fundamentalne sportowe umiejętności oraz przygotowuje się do trenowania innych dyscyplin sportowych.
 
 
Dlaczego zajęcia gimnastyczne w Gym Kids Academy są jednym z najlepszych aktywności jakie możesz wybrać dla swojego dziecka? Na co wpływa gimnastyka?
 1. zapobiega wadom postawy, zapobiega dolegliwościom kręgosłupa,
 2. zwiększa pewność siebie i poczucie własnej wartości,
 3. poprawia pamięć, podzielność uwagi,
 4. poprawia jakość snu,
 5. zmniejsza poziom lęku i stanów depresyjnych, poprawia nastrój, redukuje stres,
 6. ożywia procesy przemiany materii, zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej, wzmacnia mm.brzucha, grzbietu, pośladków, ud
 7. polepsza odporność organizmu, wpływa na lepszą pracę serca, zwiększa wydolność płuc, poprawia oddech,
 8. usprawnia koordynację ruchową, wytrzymałość, gibkość, siłę, szybkość,skoczność,
 9. zwiększa świadomość własnego ciała,
 10. poprawia kontakty towarzyskie, tworzy okazje do dzielenia radości,
 11. rozwija zainteresowania, uzdolnienia.

 

GYM KIDS ACADEMY to wyjątkowa przestrzeń gimnastyczna dla dzieci w wieku już od 1 roku życia, gdzie maluchy dowiadują się, co ciało może zrobić na każdym etapie życia, poprawiając przyzwyczajenia i pragnienie ćwiczeń fizycznych poprzez zabawny i zorganizowany program gimnastyki.

Nasza przestrzeń to 250 m2 nowego certyfikowanego sprzętu gimnastycznego tj. równoważnie, poręcze gimnastyczne, drabinki, kształtki, materace, kółka gimnastyczne i wiele innych.

Naszym celem numer jeden jest budowanie samodzielności, odpowiedzialności każdego dziecka oraz zwiększanie koordynacji, elastyczności i siły fizycznej.

Chcemy mieć stały kontakt z rodzicami i wspólny cel jakim jest rozwój naszych dzieci. Jesteśmy rodowitymi mieszkańcami Białegostoku i znamy bardzo dobrze naszą lokalną społeczność. Wychowaliśmy dwóch synów i wiemy z czym dzisiaj borykają się rodzice. Stąd narodziła się Akademia, miejsce gdzie rodzice znajdą odpowiednie zajęcia swoim pociechom, gdzie spotkają specjalistów, dietetyków, rehabilitantów i jako rodzice będą mogli podzielić się swoimi obawa między sobą.

Chcemy teraz przekazać swoją wiedzę młodym rodzicom i wspólnie tworzyć Nasze Miejsce, miejsce Białostoczan.

Aby ułatwić dotarcie do Nas wybraliśmy najlepsze miejsce na Akademię.  Gym Kids mieści się w ścisłym Centrum miasta Białegostoku. Do dyspozycji duży bezpłatny parking, w pobliżu restauracje, centra handlowe.