Urodziny

Gotowi na imprezę!

Szukasz zabawy i ekscytującego sposobu na uczczenie wyjątkowego dnia Twojego dziecka? Imprezy Gym Kids są NIESAMOWITE! Nasze pełne akcji prywatne przyjęcia będą bawić dzieci w każdym wieku w wesołym i bezpiecznym otoczeniu. Specjalnie zaprojektowane imprezy dla każdej grupy wiekowej. Nasza oferta jest dopasowywana indywidualnie do Twoich wymagań i potrzeb dziecka. Dzieci mogą zapraszać na swoje urodziny tylu przyjaciół ilu chcą! Na urodziny dla dzieci w Białymstoku można zamówić tort urodzinowy oraz pizzę.

Urodziny dla dzieci Białystok

Urodziny to szczególny i wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Sala jest utrzymana w klimacie urodzinowym. Gym Kids Academy oferuje wiele atrakcji dla solenizantów i ich gości. Gwarantujemy 2 godziny spędzonego aktywnie czasu pod opieką doświadczonych instruktorów. Zapewniamy odpowiednie wyposażenie sali na ten wyjątkowy dzień. Twoje dziecko może liczyć na ozdoby urodzinowe oraz zastawę stołową dostosowaną do dziecięcych potrzeb. Urodziny dla dzieci w mieście Białystok to miło i aktywnie spędzony czas.

Twoje dziecko, niezależnie od jego wieku, może liczyć na profesjonalnie przygotowane urodziny na sali gimnastycznej. Gym Kids Academy zapewnia niezapomniane urodziny dla dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zapewniamy:

Academia Gym Kids NA WYŁĄCZNOŚĆ 🙂 (nie łączymy urodzin)

2 godz.sportowej zabawy z instruktorem (1-2 instruktorów zależnie od wieku grupy oraz ilości dzieci)

spersonalizowane kolorowe zaproszenia – bez dopłat!

kolorowa zastawa – bez dopłat!

woda bez limitu – bez dopłat!

kawa, herbata, woda rodzicom – bez dopłat

ozdoby w party room

najlepsze ze wszystkiego… MY SPRZĄTAMY

CENNIK:

 

minimalna liczba gości –  10  dzieci

uczestnicy akademii – 32 zł od osoby

osoby spoza akademii – 38 zł od osoby

MOŻEMY ZAMÓWIĆ DLA CIEBIE:

tort

pizzę

medale gimnastyczne