Zajęcia ruchowe

Zajęcia ruchowe dla dzieci Białystok

 

Sport powinien być nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Zapisując swoje dziecko na zajęcia ruchowe w mieście Białystok możesz mieć pewność, że to wpłynie nie tylko na jego kondycję. Dziecko, które od najmłodszych lat ma styczność z ćwiczeniami i z różnymi pomocami, może rozwinąć pasję, jaką jest sport. Maluchy, które uczęszczają na zajęcia sportowe, będą chętniej ćwiczyć w późniejszych latach.

Zajęcia ruchowe dla najmłodszych przebiegają w miłej i bezpiecznej atmosferze.  Celem Gym Kids Academy jest przede wszystkim zachęcenie dzieci do wykonywania różnych ćwiczeń i dyscyplin sportowych. 

Zajęcia sportowe da dzieci – oferta

 

Oferta Gym Kids Academy jest przeznaczona dla dzieci o szerokim przedziale wiekowym. Możesz zapisać dziecko na zajęcia ruchowe w mieście Białystok od 1 roku życia do 12 lat. Grupy są podzielone ze względu na wiek maluchów w następujący sposób:

  • 1 – 2 latki
  • 2 – 3 latki
  • 3 – 4 latki
  • 5 – 6 latki
  • 7 – 8 latki
  • 9 – 12 latki

Każda grupa ma zapewnione odpowiednio dostosowany tryb i intensywność zajęć. Dzięki temu, szkraby mają szansę poznać możliwości swojego organizmu i próbować wykonywać rozmaite ćwiczenia. Nasi instruktorzy pełnią opiekę nad dziećmi podczas zajęć. W przypadku grup 1 – 2 latkioraz 2 – 3 latki zajęcia ruchowe są prowadzone w obecności rodziców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

1 – 2 latki i 2 – 3 latki (dzieci z rodzicami)

3 – 4 latki

.

5 – 6 latki

7 – 8 latki

9 – 12 latki

CrossFit 8 – 12 lat